W czerwcu w Suszu szosa sucha…

Powiadam Wam, piekło! Suszyło i mdliło! Myślałam, że w Ślesinie słoneczko przygrzało, ale co się w miniony weekend w Suszu działo, to przechodzi mysie pojęcie! Wcale nie zamierzam narzekać, bo przecież ostatecznie do bogatego pakietu startowego (owsianka bezglutenowa (WTF!?), a do jej zalania – płynny nawóz do roślin i mleczko do opalania z filtrem 20), doszło jeszcze darmowe SPA.

Najpierw długa sesja na solarium (zero cienia w okolicach mety), później jakieś 20min w saunie (Myś w piance, w pełnym słońcu, POZA jeziorem), następnie standard – aqua aerobik, chociaż tutaj bardziej aqua kick-boxing – w mysie ryło się zarobiło z nogi od żabkarki 😉 Oczywistym jest, że po wyjściu z wody należy się wySuszyć, a najlepiej i najszybciej się schnie w ruchu, np. na rowerze – w cenie kilkanaście minut na platformie wibracyjnej (czyt. suskim bruku – w sam raz na mysi wałek), oraz posiłek regeneracyjny, czyli łykanie w locie draftujących parówek – serio, nie spodziewałam się takich luksusów przy mojej haniebnej prędkości, a tu taka uczta! Sesję w SPA kończymy roztruchtaniem z podlewaniem – bicze szkockie się udało zaliczyć, generalnie pierwsza byłam w kolejce do każdego węża na trasie (O DZIĘKI WAM DZIELNI SUSCY POLEWACZE!). A trasa biegowa piękna była, wokół jeziora, nawet się momentami jakiś cień trafił. Potem wiadomo – na szyję żelastwo zarzucili, można się było na materacach Jan Niezbędny – Żyj wygodnie! (ehehehe) rozwalić albo stanąć w kolejce po arbuza.

Myś z lewego zadka

A że to nie był jedyny start tego dnia i wcale nie najważniejszy, to trzeba było jeszcze się wylaszczyć – czyt. tyłek i pachy wymoczyć w jeziorze, przebrać się w coś świeżego, wyczesać kudły mysim zgrzebłem, znów zapleść warkoczyk – żeby się jak człowiek prezentować na EuCO Rowerkowych Mistrzostwach Świata 2016.

mysz
Mysz w Rowerkowych Mistrzostwach Świata 2016, fot. ADD Creative Studio Reklamy

I tak w jeden dzień obskoczyłam Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Świata – powiadam Wam, jestem MYSZczynią Triathlonu!

IMG_0721
Medal MYSZczyni

IMG_0723

 

Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 2 =